Робоча група з питань соціального захисту ветеранів воїнів-інтернаціоналістів провела засідання 25.11.2016

   Сьогодні відбулося засіданні обласної робочої групи з питань соціального захисту ветеранів із числа воїнів-інтернаціоналістів, яке пройшло під головуванням керівника робочої групи – першого заступника ОДА Валентини Січової.

   Про стан виконання завдань Меморандуму про взаємодію між ОДА, обласною радою та Херсонською обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) доповідали члени робочої групи – керівники структурних підрозділів ОДА.

   Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Геннадій Причина поінформував, що станом на листопад 2016 року на обліку в органах соціального захисту населення перебуває 3940 ветеранів Афганської та інших  війн, 81 сім’я загиблих ветеранів воїнів – інтернаціоналістів. На виконання заходів меморандуму протягом 2016 року ветеранські організації профінансовано за рахунок коштів місцевих бюджетів на загальну суму 530,9 тис. грн. В районах та містах області всі зареєстровані ветеранські організації забезпечені приміщенням. Впродовж цього року надано різних видів матеріальної допомоги 81 сім’ї загиблих в Афганістані та воїнам – інтернаціоналістам на суму 490,1 тис. грн.

   У закладах охорони здоров’я області знаходиться на обліку 3910 учасників бойових дій на території інших держав. За 9 місяців у лікувально-профілактичних закладах області охоплено медичними оглядами 2896 учасників. Також воїни-інтернаціоналісти отримали ліки за пільговими рецептами на суму 143 тис.грн. Також учасники бойових дій отримали безкоштовно зубопротезування на суму 128 тис. грн.

   Щодо безкоштовного перевезення пасажирів пільгової категорії розповів заступник начальника управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку ОДА – начальник відділу транспорту Петро Дементьєв. Він зазначив, що станом на сьогодні відсутні скарги на безкоштовне перевезення пільговиків. На даний час перевізники Херсонщини надають безкоштовне перевезення пільговиків 6 категорій. Дане питання знаходиться на контролі підрозділу ОДА.

   За підсумками обговорення робоча група рекомендувала головам райдержадміністрацій та міськвиконкомів посилити контроль за виконанням Меморандумів з районами, передбачити у 2017 році в місцевих бюджетах кошти на фінансову підтримку кожної сім’ї (не менше 500 грн на місяць) загиблих в Афганістані та воїнів-інтернаціоналістів, що є інвалідами І групи та кошти на фінансову підтримку міських організацій Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

    

Информацыя взята с сайта khoda.gov.ua

Інші новини організації

HTML Counter