Гола Пристанська РО УСВА

Інформація Голопристанської районної громадської організації «Контингент»  (воїнів-інтернаціоналістів)

   Представники Голопристанської районної громадської організації «Контингент»  (воїнів-інтернаціоналістів) є активними членами громади щодо надання допомоги учасникам АТО.

   Так, Центр допомоги учасникам АТО очолює ветеран афганської війни Сергій Олександрович Попов. Депутат Голопристанської міської ради VII скликання Каракіна Віра Кимівна є представником волонтерського руху, відмічена нагородою Президента України за участь у гуманітарній допомозі.

   Організація активно співпрацює з представниками всіх рівнів влади.

   З нагоди відзначення 05 грудня Міжнародного дня волонтера та 06 грудня Дня Збройних сил України Голопристанська районна державна адміністрація спільно з Голопристанською районною громадською організацією «Контингент»  (воїнів-інтернаціоналістів) провели благодійний збір допомоги для бійців в зоні проведення антитерористичної операції.

Було організовано благодійний збір допомоги для бійців в зоні проведення антитерористичної операції. До збору долучилися всі небайдужі жителі міста Гола Пристань та Голопристанського району.

Разом із представниками територіальних громад та небайдужими жителями Голопристанщини зібрано достатню кількість гуманітарної допомоги., частину з якої було раніше відправлено до м. Авдіївка Донецької області, а іншу частину - розподілено між земляками-військовослужбовцями, які проходять службу в зоні проведення антитерористичної операції та військовими частинами, які постійно дислокуються на території Голопристанського району.

   Завдяки учням шкіл міста та району були сплетені маскувальні сітки, які були передані в зону АТО.

   Члени Голопристанської районної громадської організації «Контингент»  (воїнів-інтернаціоналістів)  відвідали побратимів в зоні АТО та привезли волонтерську допомогу.

   Представниками Голопристанської районної громадської організації «Контингент»  (воїнів-інтернаціоналістів) та представниками прикордонної служби проведені уроки мужності в загальноосвітніх закладах району.

Афганці в зоні АТО

   У війні приємного мало, а все ж знаходиться. 2016-й рік закінчився для старшого солдата Добровольського Миколи Григоровича якраз приємною подією: 29 грудня у приміщенні райдержадміністрації керівник апарату РДА В.М. Реутенко від імені Президента України вручив йому медаль "Захиснику Вітчизни", а в.о. заступника голови РДА Н.Г. Кокшарова подарувала квіти.

   Служив Микола Григорович командиром мінометного розрахунку в зоні АТО, в районі селища Гранітного Донецької області впродовж 2014-2015 років. І служив добре, що підтверджується нагородою.

   - Мені набагато приємніша моя мирна професія, інженера-гідротехніка, - сказав Микола Григорович, - але коли виникла потреба протистояти терористам-найманцям, довелося йти на фронт. Тепер знову повернувся до своєї мирної роботи – на Бехтерську дільницю №2 Приморського управління водного господарства

Волонтерська допомога збройним силам України.

   Характерною рисою українського народу є взаєморозуміння, підтримка, благодійність і співчуття. Волонтерська та благодійна діяльність не можуть залишатися непоміченими, практична допомога своєму ближньому в усі часи була міцним фундаментом доброти і людяності в усьому світі. Так, Голопристанською районною державною адміністрацією спільно з Центром допомоги учасникам антитерористичної операції при райдержадміністрації та Голопристанською районною громадською організацією «Контингент»  (воїнів-інтернаціоналістів) було організовано благодійний збір допомоги для бійців в зоні проведення антитерористичної операції. До збору долучилися всі небайдужі жителі міста Гола Пристань та Голопристанського району.

   Активну участь в акції прийняли всі сільські ради району, приватні підприємці, організації та підприємства району, Голопристанське відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління національної поліції у Херсонській області, КУ "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти", КЗ "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради, Голопристанська районна станція юних туристів та 13 педагогічних та учнівських колективів, та інші. Було зібрано коробки із солодощами, макаронами, крупами, чаєм, кавою, консервами, консервацією, засобами особистої гігієни, теплими речами.

   Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, вони гідно захищають від ворога Батьківщину та кожного з нас. Усім їм, як ніколи, потрібні увага та любов небайдужих людей. Зібрана допомога передана бійцям, які знаходять в зоні проведення антитерористичної операції, тим, хто виборює волю нашого народу, і, сподіваємося, що допоможе їм у скрутну хвилину.

   Члени організації беруть активну участь у житті міста та району, ініціюють проведення патріотичних заходів.

Голова  Голопристанської районної громадської організації «Контингент»  (воїнів-інтернаціоналістів)
С.О.Попов     

Інша районні організації

Новини організації

HTML Counter