Відкриття пам’ятного знака учасникам бойових дій Афганістану в селищі В.Копані

19 лютого 2019 року, у центрі села Великі Копані відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю Пам’ятного знаку воїнам-афганцям, «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану», який відкрила Костенко Валентина Дмитрівна, Великокопанівський сільський голова.

   Почесне право відкрити Пам’ятний знак учасникам бойових дій в Афганістані надалося матері загиблого воїна-афганця Литвиненка Миколи Вікторович Литвиненко Мар’яні Станіславівні та сестрам загиблого воїна-афганця Андреєва Миколи Миколайовича Голубцовій Тетяні та Андреєвій Ніні.

   Під час заходу до слова запрошувалися: народний депутат України Негой Федір Федорович, голова Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Столяр Володимир Пилипович, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Логвіновський Вадим Анатолійович, голова організації УСВА с. Нова Маячка Аврумуцоє Катерина Тимофіївна та заступник директора Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів Самсонова Олена Володимирівна.

   На урочистому мітингу воїнів-афганців було нагороджено грамотами та медалями. Воїни-афганці Великокопанівської громади на згадку подарували в музейну кімнату села Великі Копані, цінну для них річ – карту дислокації радянських військ на території Афганістану. Серед присутніх на урочистому мітингу були воїни-афганці Великокопанівської ОТГ та Олешківського району, жителі села Великі Копані та селища Абрикосівка. Відкриття Пам’ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані провели працівники та солісти Великокопанівського сільського Будинку культури. По завершенні мітингу присутні вшанувати пам'ять воїнів-афганців хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані.

Інші новини організації

HTML Counter