День матері

Про партнерство
 між Херсонською обласною організацією
Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) і Херсонською бібліотекою-філією № 9 Централізованої бібліотечної системи

 

 

В квітні місяці 2021 року була підписана угода про партнерство між керівниками з однієї сторони, голова  Херсонською обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – Білим В.М. і другої сторони, директорша Херсонською бібліотекою-філією № 9 Централізованої бібліотечної системи – Пунтус Т.Л. Обидві сторони затвердили   спільний план діяльності в рамках  культурно-дозвіллєвого  проєкту  «В єдності наша сила».

В травні, на базі бібліотеки № 9,  був проведений перший захід «Все починається з МАМИ» з нагоди Дня матері, за участю працівників та активістів бібліотеки та керівництва ХОО УСВА і учасників бойових дій в Афганістані і воїнів-інтернаціоналістів. В роботі заходу прийняла участь радник  голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань соціальної підтримки ветеранів на громадських засадах, голова  Херсонської обласної організації Організації ветеранів України Фролова Л.М.

З вступним словом виступила завідувачка бібліотеки Пунтус Т.Л., керівник проєкту,  заступник голови ХОО УСВА Серебницький С.І. виступив і  вручив медалі «За вірність і терпіння» учасниці бойових дій – Горбаньовій В.С.  і вдові –

Радаєвій О.А. На заході звучали спогади про своїх мам, активної читачки бібліотеки – Гаврилюк Н.С. і члена ХОО УСВА – Біланенко Н.В., авторські вірші про маму про декламували Горбань І.І. і Горбаньовій В.С. З новими віршами виступив воїн-інтернаціоналіст, поет, член Міжрегіонального Союзу письменників України, член Всеукраїнського творчого союзу «Конгрес літераторів України», член  Союзу кінематографістів України Єлагін О.М., а також, подарував свої  збірки віршів учасникам заходу. Біланенко Н.В. виконала пісні «Про маму» і «Чорнобривці». Захід супроводжувався презентацією слайдів.

Ведучою заходу була бібліотекарка читальної зали, бібліотеки-філії  № 9 ЦБС - Газимова Інна Іванівна.  Пізнавально-розважальна програма поєднувала різноманітні тематичні конкурси, ігри, розіграші.

Присутнім сподобався формат проведення заходу і вони висловили побажання в подальшому проведені аналогічних заходів.

 

Керівники культурно –

дозвіллєвого  проєкту

«В єдності наша сила».

    

 

 

Інші новини організації

HTML Counter