Патріотичний захід у ЗОШ №4 м.Херсон

      27 квітня цього року в загальноосвітній школі № 4 Херсонської міської ради відбувся захід присвячений 35-й річчю заснування первинної ветеранської організації школи. В ньому прийняли участь ветерани школи, які працювали вчителями, вихователями по 30 – 35 років, діючий викладацький склад, учні та гості. Завітали також на свято голова виконкому Суворовського району м. Херсона  Задніпрянний, голови ветеранських організацій м. Херсона та районної організації Суворовського району м. Херсону Куций В.Я. та Бобина В.І., а також голови Херсонської обласної та міської організацій УСВА Володимир Столяр та Валерій Міщенко.

      Учасники оглянули стенди в холі школи, які присвячені ветеранам-учасникам Великої вітчизняної війни та ветеранам-дітям війни. Учні школи дуже цікаво розповіли про долю та бойовий шлях кожного. Серед них є стенд з фотографіями хлопців, які навчалися в школі та загинули під час служби в Афганістані Черниша Сергія та Байборіна Леоніда. А далі ветеранів привітав своїми піснями народний ансамбль пісні «Береза», учасник гурту «Саланг» Віктор Прозор, працівники телеканалу «Скіфія» та інші.

      Первинну організацію школи багато років очолює відмінник освіти України Савченко Катерина Миколаївна. Це дуже талановита жінка, прекрасний педагог, поетеса, справжній патріот своєї справи. Катерина Миколаївна являється автором декількох книжок з віршами та оповіданнями присвячених людям педагогічної справи. Вона є співавтором книги «Згадаймо їх поіменно» з нарисами про загиблих в Афганістані хлопців з Херсонщини. А ще дуже щирі спомини вона написала в книзі про Миколу Вишняка – автора-виконавця афганських пісень «Мой Афган».

       В знак поваги від імені УСВА В.Столяр вручив Катерині Миколаївні Подяку, а директору школи за підтримку ветеранів та героїко-патріотичне виховання молоді Почесну грамотою обласної організації.

Інші новини організації

HTML Counter