17 – 19 лютого 2017 року в м. Херсоні пройшов черговий міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих, жіночих та ветеранських команд

17 – 19 лютого 2017 року в м. Херсоні пройшов черговий міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих, жіночих та ветеранських команд, присвячений 28-ої річниці виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В ньому прийняли участь понад 100 спортсменів віком від 17 до 70 років. При його відкритті голова ХОО УСВА Володимир Столяр відзначив, що «афганці», як і 28 років назад боронять єдність і незалежність нашої країни і що молодь, яка сьогодні приймає участь в цих змаганнях повинна пам’ятати свою історію, він побажав учасника змагань завоювати медалі і нагороди тільки в наполегливому навчанні рекордами в спорті та плідній праці, тільки не на війні. Турнір як завжди пройшов в напруженій запеклій боротьбі, не зважаючи ні на молодість, ні на вік.

      І переможцями стали сильніші серед дівчат – це команда «Южанка» з ВУФК № 5 м. Миколаїва, капітан команди Кузьменко Ліана, тренер – Бахматов Вадим Валерійович. Друге місце посіла команда «Віват» з м. Херсона, капітан команди – Чухрай Наталія, а третє команда Херсонського Державного Університету, де капітаном є Катерина Боднарук, а тренером – Борщовська Юлія.

      В чоловічій категорії перше місце посіла команда з дивною назвою «Бабай» з смт. Чорнобаївка Білозерського району області, капітан якої та граючий тренер – Радіонов Євген, другою була команда «В гору» м. Херсону (капітан  Момоток Едуард), а третє місце зайняла команда «Амалтея» Херсонського заводу поліпропіленової продукції (капітан команди Валерій Гунченко, тренер Сапронов Станіслав).

      А з ветеранів першими стали спортсмени команди «Локоматив» (капітан Южанов Ігор), другими команда «Домані» (капітан Наталін Олег), а третє команда КЕП-65 (капітан Фролов Віктор).

      Переможцям від Херсонської обласної організації ветеранів Афганістану вручені перехідні кубки, медалі та дипломи. Безкомпромісну боротьбу команд оцінювали головний суддя – суддя ІІ категорії Гунченко Валерій Віталійович зі своєю бригадою суддів. Особливу подяку висловлюємо директору Херсонського фізико-технічного ліцею Бабенко Миколі  Івановичу, який люб’язно придоставив  можливість відбутися такому спортивному святу.

 

Голова ХОО УСВА                                                             В.П. Столяр

 

Інші новини організації

HTML Counter